mrvanteks.pino.pl 2017-08-14 00:00:00
xdcsgdghfdgdgdffg
mrvanteks.pino.pl 2017-08-13 00:00:00
Siemka widze ze zastałem mój wpis. Ta strona jest poswiecona mnie... MrVanteksowi. Znajdziesz tu info o filmikach i o czestotliwosci wstawiania ich.
krystianpochciol.pino.pl 2017-08-12 00:00:00
JEST TO COŚ NOWEGO. PRAWDOPODOBNIE BĘDĄ TU ZNAJDOWAŁY SIĘ WSZYSTKIE NAJNOWSZE FILMY EKIPY ORAZ PRAWDOPODOBNIE KONKURSY DSJ4 ODBYWAŁY BĘDĄ SIĘ TAKŻE TUTAJ. POWINNY RÓWNIEŻ POJAWIAĆ SIĘ NAJNOWSZE INFORMACJE ZE ŚWIATA SKOKÓW.
silverstudio.pino.pl 2017-08-01 00:00:00
Witam 3dx Grupę.

Zapraszam do czatowania, blogowanie i co tam jeszcze..
lynn283.pino.pl 2017-08-01 00:00:00
Oferuję Państwu dobór i wymianę uszczelek w oknach PCV.

Okna przestają być szczelne, gdy:
- słychać coraz większe hałasy z zewnątrz,
- na parapecie gromadzą się opady deszczu i kurz,
- zwiększa się zużycie ciepła.

Jeśli zauważyli Państwo min. jeden z wymienionych objawów to znak, że najwyższy czas wymienić uszczelki w oknach.

Chcąc mieć pewność, że okna spełniają swoją rolę, trzeba zadbać przede wszystkim o jakość uszczelek. Jeśli są kiepskie albo po prostu zużyte, nie zapewnią maksymalnego komfortu użytkowania. Przede wszystkim należy mieć świadomość, że okna mają chronić przed czynnikami zewnętrznymi. Ich zadaniem jest ograniczenie nadmiernej filtracji powietrza, zabezpieczenie przed wnikaniem wód opadowych, zabezpieczenie przed nadmiernym hałasem, ochrona przed dostawaniem się pyłów z zewnątrz. To wszystko są w stanie zagwarantować dobrze uszczelnione okna.

Jakie uszczelki oferuję?

W dużej mierze to od ich jakości zależy szczelność. Jeśli decydują się Państwo na tanie - niskiej jakości, nie można oczekiwać większej poprawy. W lepszych okolicznościach zauważą Państwo różnicę, ale w najbliższym czasie będzie konieczna kolejna ich wymiana. Lepiej od razu postawić na dobre jakościowo rozwiązania, by pełnymi zaletami okien cieszyć się przez długi czas. Warto postawić na takie uszczelki, które wykonane są z materiałów wolnostarzejących się. Polecane są modele silikonowe, silikonowo-kauczukowe oraz wykonane z kauczuku etylenowo-propylenowego. A to dlatego, że ich żywotność może wynieść nawet 5-10 lat użytkowania.

Zapraszam do kontaktu: 889 – 387 - 053
parafiarozynkakwiecewo.pino.pl 2017-07-31 00:00:00
https://docs.google.com/document/d/10-3iPmfHtL7-ZXPPOyfeVv2pMT0_nWCNvsJWMuwTZjQ/edit?usp=sharing
lynn283.pino.pl 2017-07-31 00:00:00
Oferuję Państwu sprawną i szybką wymianę szyb w oknach i drzwiach PCV wraz z doradztwem i pomiarami.
Szybę należy wymienić jeżeli:

- uległa zniszczeniu lub pęknięciu,
- w oknach pojawią się szare lub mleczne plamy, nie dające się umyć,
- tworzy się na niej tzw. „rosa” - skrapla się woda

W każdym tym przypadku szyby są rozszczelnione - uleciał z nich izolator w postaci gazu i straciły swoje pierwotne właściwości termoizolacyjne. Rozszczelnienie skutkuje nie tylko nieestetycznym wyglądem, ale również wyższymi rachunkami za ogrzewanie.

Szyby można wymienić także wtedy, gdy chcemy takie o innych parametrach np.:

- antywłamaniowych,
- estetycznych(szyby ze szkłem ornamentowym),
- akustycznych.

W nowoczesnych oknach szyby występują w postaci gotowych zestawów szyb zespolonych. W przestrzeni między szybami znajduje się gaz szlachetny, dodatkowo obniżający współczynnik przenikania ciepła i system dźwiękochłonny Szyby zespolone charakteryzują się wysokim poziomem wskaźnika Rw, co oznacza, że zatrzymują odpowiednio dużą ilość decybeli.

Szyba zespolona musi być IDEALNIE DOPASOWANA do naszego okna. Rozmiar szyby zależy nie tylko od rozmiaru okna, ale także od rodzaju użytych profili PCV.
Wszystkich zainteresowanych wymianą szyb w mieszkaniu zapraszam do kontaktu. Oferuję profesjonalne doradztwo i pomiary.

Telefon: 889 – 387 – 053


lynn283.pino.pl 2017-07-31 00:00:00
Nawiewniki okienne, nawietrzaki, AERECO, sprzedaż - montaż, okna PCV


ZALETY

Nowoczesne okna są bardzo szczelne. W połączeniu z docieplonymi murami tworzą często skuteczną barierę dla napływu świeżego powietrza z zewnątrz, przyczyniając się do powstawania środowiska tzw. zamkniętej puszki. Montaż nawiewników pozwala wyeliminować skutki niewłaściwej wentylacji pomieszczeń:
• nadmierną wilgoć w pomieszczeniach objawiającą się efektem zaparowanych szyb, a także występowaniem na ścianach pleśni i grzyba;
• gromadzenie się toksyn i dwutlenku węgla
• niedostateczną ilość tlenu - efektem jest złe samopoczucie

Nawiewniki okienne (nawietrzaki okienne) są to urządzenia montowane w oknach, które doprowadzają do pomieszczeń powietrze z zewnątrz w sposób ciągły i kontrolowany. Odgrywają one istotną rolę w prawidłowej cyrkulacji powietrza wewnątrz budynku. Nawet przy szczelnie zamkniętych oknach nawiewniki pozwalają doprowadzać świeże powietrze. Nawiewniki działają bezobsługowo i automatycznie, nie wymagają zasilania, nie wyziębiają pomieszczeń jak rozszczelnienia okienne, chronią przed nadmiernymi hałasami z zewnątrz.

Montaż nawiewników w oknach to najtańszy sposób kontrolowanego doprowadzenia świeżego powietrza do budynków. Powietrze dostaje się do pomieszczeń poprzez nawiewniki. Kratkami wyciągowymi zużyte powietrze jest odprowadzane na zewnątrz. Odpowiednie rozmieszczenie nawiewników zapewnia skuteczną wentylację bez przenoszenia nieprzyjemnych zapachów.

RODZAJE NAWIEWNIKÓW:Nawiewniki okienne higrosterowane - sterowane automatycznie. Strumień przepływu powietrza jest uzależniony od zawartości pary wodnej (wilgotności względnej) wewnątrz pomieszczenia.

Nawiewniki okienne ciśnieniowe - samoregulujące. Ilość dostarczanego powietrza zależy od różnicy ciśnienia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia.

Nawiewniki okienne sterowane ręcznie – użytkownik ma możliwość zamknięcia przysłony, ograniczając przepływ powietrza do minimum, jak również ustawienia przesłony przepustnicy w określonym punkcie, samodzielnie regulując ilość dostarczanego powietrza.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU: 889-387-053
lynn283.pino.pl 2017-07-31 00:00:00
Szybka realizacja usługi, Diagnoza nawet tego samego dnia. Najlepszy serwis okien i drzwi PCV.
oskaritto27.pino.pl 2017-07-31 00:00:00
sdfsdfsdfsdf