mickey.pino.pl 2018-05-01 00:00:00
Witamy wszystkich na oficjalnej stronie Laguna Klub Południe
moolson.pino.pl 2018-05-01 00:00:00
-Właśćiciele
KonradTMPL
Moolson
walgrz.pino.pl 2018-04-29 00:00:00
aaa
bbb
ccc
marbisco.pino.pl 2018-04-28 00:00:00
itak to moze byc
knmap.pino.pl 2018-04-25 00:00:00
10 kwietnia 2018 roku Koło Naukowe Myśli Administracyjno-Prawnej przy współpracy z Poradnią Prawa AJD, zorganizowało wykład, którego gościem specjalnym był Wojciech Krogulec - Miejski Rzecznik Konsumentów.

Wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród społeczności akademickiej, jak i tej pozaakademickiej, która zainteresowana poruszaną tematyką zjawiła się na wykładzie. Tematem spotkania były szeroko rozumiane zagrożenia związane z zakupami przez internet.

Dziękujemy za obecność!
knmap.pino.pl 2018-04-25 00:00:00
10 kwietnia 2018 roku Koło Naukowe Myśli Administracyjno-Prawnej przy współpracy z Poradnią Prawa AJD, zorganizowało wykład, którego gościem specjalnym był Wojciech Krogulec – Miejski Rzecznik Konsumentów.

Wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród społeczności akademickiej, jak i tej pozaakademickiej, która zainteresowana poruszaną tematyką zjawiła się na wykładzie. Tematem spotkania były szeroko rozumiane zagrożenia związane z zakupami przez internet.

To już kolejna współpraca Koła Naukowego Myśli Administracyjno-Prawnej z Panem Wojciechem Krogulcem - Rzecznikiem Praw Konsumenta. Debata ta zdaniem organizatorów, jak i samego Rzecznika była odpowiedzią na zapotrzebowanie na wiedzę w tym zakresie.
Na temat wydarzenia, głos zabrali także obecni goście:
Spotkanie z Miejskim Rzecznikiem Konsumentów-Panem Wojciechem Krogulcem spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem. Myślę, że jest to bezpośrednio związane z tym, w jaki sposób coraz częściej wydajemy pieniądze. Żyjemy w czasach, gdzie coraz popularniejszym sposobem na zakupy są platformy internetowe. Kupujemy na nich odzież, buty, bilety na imprezy masowe itp. Jednak o ile w sklepie stacjonarnym możemy zapoznać się z produktem w pełnej krasie, o tyle w internecie są to najczęściej zdjęcie i opis. Rzecznik bardzo jasno przedstawił całe spektrum możliwości konsumenta podczas zakupów online, zwrócił także uwagę na elementy, które wymagają od nas-kupujących szczególnej uwagi aby nie zostać oszukanym.
Piotr Piech
Student Administracji
studiów magisterskich

Wykład pt.: A Ty znasz swoje prawa Konsumencie? Czyli o tym jak bezpiecznie korzystać z zakupów przez Internet był bardzo interesujący, ponieważ poruszona tematyka jest powszechna i coraz częściej stosowana. Zostały naświetlone plusy jak i minusy zakupów online, a także zostały przedstawione kwestie, na które należy zwracać szczególną uwagę dokonując zakupów internetowych.
Kasia
Studentka Administracji

Podczas wykładu miałem szansę zapoznać się z przydatnymi informacjami. Dowiedziałem się o prawach i obowiązkach przysługujących zarówno konsumentom, jak i sprzedawcom a także, jak trafnie wybrać dobry sklep i nie narazić się na oszustwo. Atrakcyjną częścią wykładu była debata, podczas której wymienialiśmy się doświadczeniami i uzyskiwaliśmy odpowiedź na nurtujące pytania związane ze sprzedażą internetową.
Damian Flis
Student Prawa

Moim zdaniem wykład pt.: A Ty znasz swoje prawa Konsumencie? Czyli o tym jak bezpiecznie korzystać z zakupów przez Internet okazał się bardzo przydatny, ponieważ uświadomił każdemu uczestnikowi jakie korzyści oraz zagrożenia wynikają z robienia zakupów przez Internet. Dzięki przekazanym na tym wykładzie informacją wiemy na zwracać uwagę dokonując takich zakupów. Myślę, że takie wykłady powinny być organizowane częściej.
Agata
Studentka Administracji

Jako konsument uważam to spotkanie za niezwykle wartościowe i poszerzające wiedzę. Rzecznik zaprezentował temat swojego przemówienia w sposób dostępny dla wszystkich uczestników. Organizacyjnie Koło wypadło świetnie.
Monika
Studentka Administracji

Doskonały wykład, który uświadomił mi jak bezpiecznie robić zakupy przez Internet. Miejski Rzecznik Praw Konsumenta idealnie połączył wiedzę teoretyczną z praktyczną, podając przykłady spraw, którymi się zajmował. Co do samego wykładu pod względem merytorycznym oceniam pozytywnie. Jak dla mnie tak właśnie powinny wyglądać wszystkie wykłady, które w sposób prosty uświadomią nam ich cel.
Karolina
Studentka Administracji

Wykład ten został również zarejestrowany przez organizatorów i jest do obejrzenia pod wskazanym adresem:
https://drive.google.com/open?id=1P--36HWF6nw24F2_A6hL2TSUiAr-dol-
gospodarzetu.pino.pl 2018-04-24 00:00:00
STRONA W BUDOWIE
WERSJA TESTOWA
csmpneumatics.pino.pl 2018-04-24 00:00:00
Mamy dobrą wiadomość i dzielimy się nią - dotarł do nas moduł rozszerzeń do naszego Logo!8. Tym samym mamy pełne i kompletne stanowisko do egzaminowania w kwalifikacji E.19 Zapraszamy do ćwiczeń, przygotowań a także szkolenia - zarówno uczniów, słuchaczy, studentów jak i pracowników firm. Zapraszamy do współpracy
oktawia-loreta.pino.pl 2018-04-23 00:00:00
Strona w budowie
oktawia-loreta.pino.pl 2018-04-22 00:00:00
Strona poświęcona finansom, produktom bankowym i ubezpieczeniom. Rankingi najlepszych ofert w jednym miejscu. Aktualizacja na bieżąco.